خرید پیکسل + قیمت پیکسل | بیش از ۱۲۰۰ طرح

زمان ارسال

ارسال ۵ تا ۶ روز پس از خرید

ارسال رایگان

ارسال رایگان 

هزینه ارسال

هزینه ارسال محصولات به کل کشور: رایگان!

اینماد

خرید و پرداخت امن با نماد اعتماد و درگاه پرداخت

خرید پیکسل با طرح دلخواه
خرید پیکسل عمده

قیمت پیکسل عمده سنجاقی

از ۱۰ تا ۳۰ عدد = ۵۰۰۰ تومان

از ۳۰ تا ۱۰۰ عدد = ۳۵۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۰۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۱۸۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۴۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

قیمت پیکسل عمده آهنربایی

از ۵۰ تا ۱۰۰ عدد = ۲۷۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۳۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۲۰۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۸۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

قیمت پیکسل عمده سرکلیدی

از ۵۰ تا ۱۰۰ عدد = ۳۲۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۹۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۲۵۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۹۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

هزینه ارسال پیکسل عمده: ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان…
امکان انتخاب طرح دلخواه یا انتخاب از بین آرشیو آماده_ارسال رایگان همه سفارشات پیکسل عمده به کل کشور

برای ثبت سفارش در تلگرام
pixeland_ir@

ثبت سفارش به صورت تلفنی
۰۹۹۱۹۶۱۶۴۲۷

ثبت سفارش در واتس‌اپ
۰۹۹۱۹۶۱۶۴۲۷

[/section]

شرایط ارسال پیکسل عمده

هزینه ارسال پیکسل های عمده به کل کشور، رایگان است!

سفارش پیکسل از پیکسلند

پیکسلند یک فروشگاه اینترنتی خرید پیکسل است که به صورت کاملا تخصصی وارد بحث فروش پیکسل ها شده است. در این فروشگاه بیشتر از ۱۲۰۰ طرح پیکسل در دسته بندی های گوناگونی مشاهده میکنید.

شما عزیزان میتوانید برای سفارش پیکسل، طرح مورد نیاز خود را از بین طرح های آماده که در بیش از ۱۰ دسته بندی بزرگ و ۹۰ دسته بندی کوچک برای شما قرار داده شده، انتخاب کنید.  در نظر داشته باشید که پرداخت هزینه سفارش پیکسل های انتخاب شده، با استفاده از درگاه پرداخت و امن زرین پال انجام میشود و میتوانید با خیال راحت به خرید اینترنتی خود در این فروشگاه مجازی و بزرگ مشغول شوید. البته در صورت نیاز میتوانید هزینه آن را به صورت کارت به کارت پرداخت کنید.

ارسال پیکسل های خریداری شده

در دیگر فروشگاه های پیکسل شما باید برای دریافت پیکسل های خود، هزینه ای بین ۸ تا ۱۵ هزار تومان را پرداخت کنید که این هزینه برای شما در سایت خرید اینترنتی پیکسلِ پیکسلند، رایگان است!!

زمان ارسال پیکسل ها هم نسبت به تعداد سفارش شما بین ۴ تا ۶ روز زمان میبرد. البته در صورتی که برای دریافت محصولات عجله داشته باشید، آنها را به کمک پایانه های باربری یا پست ویژه برای شما ارسال میکنیم.

میتوانید دسته بندی های اصلی فروشگاه خرید پیکسل را مشاهده کنید و با انتخاب هر کدام، آن را به سبد خرید خود اضافه کنید. در ضمن اگر نیاز به خرید پیکسل در تعداد بیشتر از ۳۰ عدد را دارید، میتوانید با ورود به صفحه پیکسل عمده، قیمت این محصولات در تعداد بالا را مشاهده کنید. ما برای فروش پیکسل در تعداد بالا، تخفیفات واقعا فوق العاده ای در نظر گرفته ایم. این تخفیف ها از ۵۰ درصد شروع شده و افزایش پیدا میکند.

خرید پیکسل سنجاقی

پیکسل سنجاقی در حال حاضر محبوبت ترین نوع پیکسل موجود در سراسر کشور است. اغلب فروشی هم که ما به مشتریان و مخاطبان خرد و عمده خودمان داریم، از میان نوع پیکسل سنجاقی است.

دلیل این محبوبیت بالا را شاید بتوانیم در این بدانیم که پیکسل های سنجاقی برای اولین بار به کشور وارد شده و در اصل واژه پیکسل با این نوع محصول شناخته شد. موضوع بعدی که باعث افزایش سفارش و خرید پیکسل سنجاقی شده، قیمت پایین و ارزان آن است.

همانطور که در لیست قیمت بالا هم مشاهده کردید، هزینه سفارش پیکسل سنجاقی نسبت به پیکسل های نوع دیگر مثل سرکلیدی و آهنربایی به نسب ارزان تر و به صرفه تر است.

در نهایت موضوع آخری که باعث میشود خرید پیکسل عمده سنجاقی بیشتر برای صاحبان کسب و کار و… محبوب باشد، استفاده راحت از آن است. مخصوصا کسب و کارهایی که قرار است از پیکسل در جشن ها و… استفاده کنند، برای خرید پیکسل سنجاقی مشتاق تر هستند. زیرا با کمک سنجاق این محصول، آن را به لباس افراد در محل کسب و کارشان متصل کرده و به نوعی برندسازی میکنند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *