سوالات متداول

سوالات متداول

زمان ارسال

ارسال محصولات بعد از سفارش چقدر زمان میبرد؟

بعد از اینکه محصولات را از سایت خریداری کردید، بین ۴ الی ۵ روز کاری بعد، سفارش به دست شما میرسد. اینکه دقیقا در چه روزی محصولات را دریافت کنید نسبت به نیاز خودتان تعیین میشود. ما میتوانیم آنها را با پست ۲-۴ روزه ارسال کنیم یا اینکه در مدت یک روز به کمک ترمینال مسافربری سفارش را به شهرتان بفرستیم. (برای ارسال سفارش های تعداد بالا این نوع ارسال هزینه ندارد اما برای ارسال سفارش های کمتر از ۲۰۰ عدد، بین ۵ تا ۱۰ هزار تومان هزینه ارسال افزایش میابد.)

در صورتی که نیاز به ارسال محصولات در زمان کمتری دارید، با شماره ۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳ در واتس‌اپ یا تلگرام و یا به صورت تلفنی تماس برقرار کنید.

هزینه ارسال

هزینه ارسال به استان‌های مختلف چقدر است؟

با توجه به اینکه در حال حاضر صرفا سفارش های بالای ۱۰ عدد پیکسل در پیکسلند ثبت میشود، تمامی محصولات با ارسال رایگان همراه است.

اطمینان در سایت

چرا به پیکسلند اعتماد کنیم؟

میتوانید در این آدرس نمادهای اعتماد، ساماندهی و درگاه پرداخت پیکسلند را مشاهده کنید. همینطور در صفحه درباره ما میتوانید آدرس، تلفن ثابت، تلفن همراه و در نهایت کد پستی کسب و کار ما را مشاهده کنید.

شرایط همکاری با پیکسلند

شرایط همکاری با شرکت ها و سفارشات بالا به چه صورت است؟

پیکسلند برای فروش محصولات خود با تعداد بالا و همکاری با ارگان‌ها، نسبت به تعداد محصول مورد نیاز شرایط خاصی دارد. برای اطلاع از شرایط به صفحه سفارش پیکسل عمده مراجعه کنید.