چاپ پیکسل | لیست قیمت سفارش پیکسل + ارسال رایگان

چاپ پیکسل

چاپ پیکسل: اگر تصویر خاصی مورد نظر شماست که در آرشیو دسته بندی های خرید پیکسل سایت موجود نیست، آن را برای ما ارسال کنید تا در سریع ترین زمان ممکن و در تعداد دلخواه، برایتان چاپ و ارسال کنیم.

در پایین قیمت چاپ پیکسل در تعداد عمده (بیشتر از ۳۰ عدد) را مشاهده میکنید:

قیمت پیکسل عمده
سنجاقی

از ۱۰ تا ۳۰ عدد = ۳۵۰۰ تومان

از ۳۰ تا ۱۰۰ عدد = ۲۰۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۱۵۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۱۳۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۲۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا = ۱۱۰۰ تومان

قیمت پیکسل عمده آهنربایی

از ۵۰ تا ۱۰۰ عدد = ۲۵۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۰۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۱۷۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۵۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

قیمت پیکسل عمده سرکلیدی

از ۵۰ تا ۱۰۰ عدد = ۳۲۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۸۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۲۲۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۷۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

سوال: برای خرید پیکسل عمده و سفارش با قیمت های گفته شده در جدول بالا، باید الزاما طرح ها مشابه باشند؟

جواب: خیر، شما میتوانید تعداد پیکسل مورد نظر را در یک طرح یا به تعداد پیکسل ها با طرح های مختلف سفارش بدهید. این موضوع تفاوتی در قیمت نهایی ایجاد نمیکند.

هزینه ارسال پیکسل عمده: ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان…
امکان انتخاب طرح دلخواه یا انتخاب از بین آرشیو آماده_ارسال رایگان همه سفارشات پیکسل عمده به کل کشور

برای ثبت سفارش در تلگرام
pixeland_ir@

ثبت سفارش به صورت تلفنی
۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳

ثبت سفارش در واتس‌اپ
۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳

پیشنهاد میکنیم قبل از ارسال عکس چاپ روی پیکسل، نکات پایین را مطالعه کنید:

چاپ عکس دلخواه روی پیکسل: در سایت پیکسلند این قابلیت برای مخاطبان فراهم شده تا بتوانند عکس یا عکس های دلخواه خود را بر روی پیکسل چاپ کرده و دریافت کنند. اگر از میان صد ها طرح آماده موجود در سایت، در دسته بندی های:

هیچکدام نتوانست نظر شما را جلب کند، میتوانید برای چاپ عکس دلخواه روی پیکسل، از طریق اکانت تلگرامی یا واتس‌اپ، ارتباط برقرار کرده و تصاویر مورد نیاز خود را ارسال کنید. پس از آن در مدت زمان بسیار کوتاه، پیکسل های شما آماده و ارسال میشود.

آیدی تلگرام: pixeland_ir@

شماره همراه: ۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳

واتس اپ: همین شماره

در ادامه توضیحات مهمی برای چاپ بچ یا همان پیکسل با عکس دلخواه وجود دارد:

نکات لازم برای چاپ پیکسل با طرح دلخواه

۱_ شما میتوانید هر تعداد عکس را روی هر تعداد پیکسل سفارش دهید و این موضوع هیچ محدودیتی ندارد و تفاوتی در قیمت ایجاد نمیکند.

قوانین چاپ عکس روی پیکسل

۱_در نظر داشته باشید که به دلیل گرد بودن شکل پیکسل ها، گوشه های عکسی که شما برای ما میفرستید حذف میشوند. پس محتوای اصلی عکس ارسالی شما باید در مرکز عکس بوده و از گوشه های آن فاصله داشته باشد. برای فهم بهتر این موضوع به دو تصویر پایین نگاه کنید:

 

آموزش چاپ عکس دلخواه روی پیکسل

همانطور که مشاهده میکنید، هر دو عکس از دو طرف فاصله نامناسبی دارند و از این رو قسمتی از عکس، از تصویر اصلی پیکسل حذف میشود.

۲_ تمامی عکس های خانوادگی ارسال شده از طرف کاربران از سمت ما به شدت محافظت میشود و به هیچ عنوان نگران امنیت این تصاویر نباشید.

نکته: قبل از ارسال تصویر مورد نظر خود، در صورتی که عکس شما از عکس های آماده سطح وب است، بهتر است در دسته بندی های ما به دنبال آن بگردید تا اگر در آرشیو ما تصویر موردنظرتان موجود است، آن را به راحتی سفارش پیکسل دهید.

چاپ دلخواه پیکسل تبلیغاتی

خرید اینترنتی پیکسل با طرح دلخواه: از جمله مشتریان عمده ما برای خرید پیکسل تبلیغاتی به با عکس دلخواه و به صورت عمده، عزیزانی هستند که این بج سینه ها را برای مصارف تبلیغاتی خرید میکنند. اغلب این مشتریان نیز در ابتدای برقراری ارتباط، از ما در مورد قیمت چاپ پیکسل سؤال میکنند.

قیمت: قیمت چاپ روی پیکسل نسبت به تعداد سفارش شما مشتریان مشخص میشود اما در اغلب اوقات، قیمت به ازای هر پیکسل، برابر با ۵۰۰۰ هزار تومان در نظر گرفته میشود. در تعداد های بالاتر از ۳۰ پیکسل، هزینه ها تا ۵۰ درصد کاهش پیدا میکنند! این تخفیف برای سفارشات بالای ۱۰۰ تا ۱۰۰ عدد به ۸۰ درصد هم میرسد.

خرید پیکسل با طرح دلخواه

چاپ عکس روی پیکسل: یکی از سوالات دائمی مخاطبان در مورد خرید پیکسل با طرح دلخواه این است که آیا در صورت خرید پیکسل با طرح دلخواه، باید هزینه بیشتری نسبت به خرید پیکسل با طرح آماده بپردازیم؟ در جواب باید بگوییم که:

خیر، تمامی قیمت های ارائه شده در لیست قیمت بالا، برای خرید پیکسل با طرح دلخواه و آماده یکسان است و هیچ افزایش و کاهش قیمتی نخواهد داشت.

البته در بسیاری از فروشگاه و کارگاه های دیگر باید طرح های دلخواه پیکسل را با قیمت بالاتری خریداری کنید اما با توجه به اینکه اغلب مشتریان ما نیازمند چنین طرح هایی هستند، ما تمامی قیمت ها را یکسان سازی کردیم.

سفارش پیکسل با طرح دلخواه

برای سفارش پیکسل با طرح دلخواه از پیکسلند، میتوانید به ۳ طریق عمل کنید:

 • سفارش پیکسل با تماس: به کمک شماره تلفن اعلام شده در بالا، میتوانید با مشاوران پیکسلند تماس برقرار گرفته و برای سفارش پیکسل اقدام کنید.
 • سفارش با پیام در تلگرام: اگر میخواهید تصاویر را برای سفارش پیکسل با طرح دلخواه ارسال کنید، بهتر است در تلگرام شماره ۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳ پیام خودتان را ارسال کنید.
 • سفارش پیکسل با پیام در واتس اپ: و در نهایت میتوانید به کمک واتس اپ همین شماره خرید پیکسل با طرح دلخواه اقدام کنید.

کیفیت و جنس درمورد چاپ عکس روی پیکسل

همانطور که در لیست قیمت مربوط به چاپ پیکسل هم مشاهده کردید، تولید پیکسل در مجموعه پیکسلند در ۳ نوع:

 • چاپ پیکسل سنجاقی یا همان سوزنی،
 • چاپ پیکسل آهنربایی،
 • و چاپ پیکسل سرکلیدی،

انجام میشود. تمام این بج های سینه در سایز ۴۴ میلیمتر که با نام ۴ سانتی هم در بازار خوانده میشوند، به چاپ میرسند (این همان سایز معروف و استانداردی است که درب همه فروشگاه های فروش پیکسل و… مشاهده میکنید.)

از نظر مواد اولیه، پیکسل های سنجاقی و پیکسل های آهنربایی دارای جنس فلزی و پیکسل های سرکلیدی از پشتی پلاستیکی تولید میشوند. تمامی مواد استفاده شده در پیکسل هایی که لیست قیمت آن را مشاهده کردید از مواد اولیه درجه ۱ و با کیفیت هستند.

البته نوع دیگری هم پیکسل هم در بازار موجود است که کیفیت آنها کمی پایین تر بوده و با اسم پیکسل درجه ۲ به فروش میرسند. در پیکسلند ما این نوع پیکسل را به مخاطبان عرضه نمیکنیم.

روکش تمامی پیکسل های ما از جنس طلق شفاف و درجه یک است که در برابر آب و… مقاومت دارند. نوع دیگری از پیکسل هم موجود است که چاپ آن روی مقوا انجام شده و به پیکسل مات معروف هستند. این پیکسل ها کیفیت مناسبی دارند اما  در برابر ضربه و آب مقاومت کمی دارند.

در پیکسلند میتوانید برای چاپ پیکسل مات به تعداد بالا و البته ترجیحا در یک یا چند طرح اقدام کنید. اگر هنوز هم سوالی در مورد چاپ پیکسل با عکس دلخواه یا همان تولید پیکسل دارید، آن را با ما در میان بگذارید:

۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳

pixeland_ir@

2 thoughts on “چاپ پیکسل | لیست قیمت سفارش پیکسل + ارسال رایگان

 1. فاطمه says:

  سلام خسته نباشید
  میخاستم بدونم برای چاپ پیکسل هزینه ی ارسال چقدر میشه ؟

  • مهدی ابراهیمی says:

   سلام دوست عزیز. هزینه ارسال برای چاپ و سفارش پیکسل به همه نقاط کشور رایگانه. ارسال هم با پست ۳ تا ۶ روزه و در صورت نیاز با پست ۲ روزه انجام میشه. (پست ۲ روزه برای سفارش های تعداد پایین حدود ۲۰ هزار تومان هزینه میبره.)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *