آموزش خرید از پیکسلند

سلام و وقت به خیر
دوستان خرید از پیکسلند چند حالت مختلف داره که همشون رو در مطالب و البته ویدیو انتهای صفحه توضیح دادیم:

خرید عادی

خرید های بین ۱۰ تا ۳۰ عدد که با قیمت عادی پیکسل (هر عدد ۵ هزار تومان) انجام میشه و میتونید از داخل سایت طرح هارو انتخاب و با درگاه پرداخت، خرید کنید. تو این روش طرح ها رو از داخل سایت با انتخاب دکمه “افزودن به سبد خرید” انتخاب میکنید و در نهایت بعد از وارد کردن اطلاعات تماس در صفحه خرید، به صفحه درگاه پرداخت زرین پال وارد میشید.

خرید عمده

به خاطر اینکه قیمت پیکسل در خرید عمده از ۵۰ تا ۸۰ درصد تخفیف داره، سفارش، هماهنگی و پرداخت هزینه اون در تلگرام یا واتس آپ این شماره “۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳” انجام میشه. برای مشاهده لیست قیمت پیکسل عمده کلیک کنید.
دقت کنید که برای خرید پیکسل عمده، میتونید از طرح های داخل وب سایت استفاده کنید یا اینکه طرح دلخواه خودتون رو از طریق واتس اپ یا تلگرام برای کارشناس مجموعه بفرستید.
پرداخت هزینه پیکسل عمده هم به ۲ صورت کارت به کارت و همینطور درگاه پرداخت ممکنه.
باز هم برای اطلاعات بیشتر میتونید ویدیو انتهای صفحه رو مشاهده کنید.
نکته: وب سایت پیکسلند دارای نماد اعتماد “اینماد”، لوگو ساماندهی و لوگو پرداخت زرین پال است که همه آنها را میتوانید در صفحه درباره ما وب سایت مشاهده کنید.

روند ارسال پیکسل

 _ روال عادی ارسال محصولات خریداری شده از پیکسلند به کمک پست بین ۴ الی ۵ روز زمان میبره (هزینه ارسال کاملا رایگان هستش)
_ علاوه بر این، میتونیم ارسال محصولات رو با پست پیشتاز و طی ۳ روز (برای خرید بیشتر از ۳۰ عدد رایگان) ارسال کنیم.
_ در نهایت برای مشتریانی که عجله داشته باشند، محصولات به کمک ترمینال های مسافربری به نزدیکترین ترمینال شهر آنها ارسال میشود که این پروسه بین یک تا دو روز زمان میبرد (برای خرید های بیشتر از ۲۰۰ عدد رایگان و کمتر از آن با افزایش هزینه ۱۰ الی ۱۵ هزار تومانی همراه است )

سوال: چرا پیکسلند شرایط ارسال هزینه درب منزل را ندارد؟

یکی از سوالات همیشگی مخاطبان از ما این است که چرا نمیتوانیم هزینه محصولات را درب منزل پرداخت کنیم؟ دوستان دقت کنید که پیکسل یک محصول چاپی هستش و با طرح مورد نظر شما چاپ میشه.
این یعنی اگر مشتریان ما محصول را در محل از نماینده پست، به هر دلیلی، تحویل نگیرند، تمام هزینه های مواد اولیه، چاپ، کارگاه، ارسال و… به عهده ما میشه چون پیکسل سفارشی شما رو هیچ شرکت و شخص دیگه ای از ما خریداری نمیکنه. به همین دلیل ما توانایی دریافت هزینه درب منزل رو نداریم. اما اگر مشتریان ما در استان اصفهان باشند، شرایط پرداخت هزینه در محل کارگاه ما ممکن است.