پیکسل چیست؟ مشاهده صد ها طرح پیکسل منتخب

پیکسل چیست؟ احتمالا شما هم به تازگی صحبت هایی در مورد یک محصول کوچک به نام پیکسل شنیده باشید. تا چند سال پیش فقط زمانی واژه پیکسل را میشنیدیم که صحبت از تلویزیون و تلفن همراه و کیفیت تصویر آنها باشد اما امروز نه… پیکسل یک محصول کادویی کوچک در انواع مختلف است که قابلیت چاپ طرح دلخواه روی آن وجود دارد. در ادامه این مقاله علاوه بر نمایش تصاویر پیکسل انواع پیکسل را هم به شما معرفی میکنیم:

پیکسل چیست؟

پیکسل چیست؟ پیکسل طرح آلبالو

پیکسل یا بج سینه، نوعی وسیله تزیینی است که به تازگی به بازار ایران وارد شده. این محصولات کوچک و دوست داشتنی در زبان انگلیسی به نام های مختلفی شناسایی میشوند. از جمله button، pin، badges. پیکسل ها محصولات دایره شکلی هستند که روی آن میتوان طرح ها و اشکال مختلفی را چاپ کرد. چاپ پیکسل با استفاده از دستگاه پیکسل زن انجام میشود. حالا که به جواب سوال پیکسل چیست رسیدیم، بهتر است سراغ معرفی انواع آن برویم:

انواع مختلف پیکسل کدام اند؟

پیکسل ها دارای انواع گوناگونی هستند. به طور مثال از نظر شکل:

 • پیکسل دایره ای
 • پیکسل مربعی

از نظر اندازه:

 • پیکسل کوچک (۳۳ میلیمتر)
 • پیکسل متوسط (۴۴ میلیمتر)
 • پیکسل بزرگ (۵۵ میلیمتر)

از نظر جنس:

 • پیکسل پلاستیکی
 • پیکسل فلزی
 • پیکسل چوبی

از نظر نحوع اتصال:

 • پیکسل سنجاقی
 • پیکسل مگنتی
 • پیکسل سرکلیدی

همینطور پیکسل های سنجاق دار به انواع:

 • پیکسل با سنجاق یک تکه
 • پیکسل با سنجاق دو تکه

تقسیم میشوند.

سایت پیکسلند به طور گسترده در زمینه فروش پیکسل فعالیت کرده و در دسته بندی های بسیار گوناگون و مختلف اقدام به فروش آنها کرده. در ادامه مقاله انواع دسته بندی پیکسل ها نسبت به طرح چاپ شده روی آن را به شما معرفی میکنیم. (بیشتر از ۲ هزار طرح جذاب) اما حالا که متوجه شدیم پیکسل چیست بهتر است کمی در مورد کاربرد آنهم اطلاعات به دست بیاوریم:

کاربرد پیکسل چیست؟

کاربرد پیکسل چیست؟

پیکسل ها در ابتدا از کاربرد تبلیغاتی برخوردار بودند و اغلب برای تبلیغات در شرکت ها، رستوران ها و… استفاده میشدند. اما از زمان ورود دستگاه های پیکسل زن به صورت عمده به کشور، چاپ دلخواه روی پیکسل نیز رواج پیدا کرد و پیکسل ها با طرح های بسیار گوناگون و زیبا وارد بازار شدند. همین موضوع باعث شد تا پیکسل ها مورد توجه مخاطبان و مخصوصا جوانان قرار گیرد.

پیکسل کیف

بین جوانان و نوجوانان ۱۲ تا ۲۵ سال، استفاده از پیکسل کیف رواج دارد. احتمالا انواع پیکسل را روی کیف جوانان دانش آموز و دانشجو در مدارس و دانشگاه ها مشاهده کرده اید. پیکسلی که روی کیف مورد استفاده قرار میگیرد، از نوع سنجاقی است. البته نوع پیکسل سرکلیدی هم میتواند روی کیف ها قرار بگیرد (آویزان به زیپ) اما رایج ترین نوع آن همان پیکسل های سنجاقی است.

پیکسل لباس و مانتو

علاوه بر پیکسل کیف، پیکسل لباس، از انواع مورد استفاده پیکسل است. این نوع محدوده سنی ندارد و توسط بیشتر مردم مورد استفاده قرار میگیرد. مخصوصا به مناسبت های مختلف مانند اعیاد، مناسبت های مذهبی و… در سنین مختلف روی لباس و مانتو آن را مشاهده میکنید.

بیشترین استفاده از پیکسل ها در بین جوانان و بر روی کیف، کفش، مقنعه، لباس، چادر، مانتو و… است. با توجه به وجود طرح های بسیار زیاد برای پیکسل ها، هر روزه بازار هدف این محصول بزرگتر میشود و افراد بیشتری به علاقه مندان آن اضافه میشوند.

انواع پیکسل نسبت به طرح آن کدام اند؟ پیکسل فانتزی و…

همانطور که گفته شد، پیکسل ها از نظر طرح به انواع مختلفی تقسیم میشوند. پیکسلند با ورود تخصصی به بازار پیکسل سعی کرده است تا بیشترین تعداد طرح را برای چاپ روی پیکسل در اختیار خود داشته باشد. از جمله دسته بندی های پیکسل ها، نسبت به عکس چاپ شده روی آنها میتوان به دسته بندی های پایین اشاره کرد:

برای مشاهده ده ها نمونه از انواع هرکدام از این پیکسل ها میتوانید به صفحه مربوطه مراجعه کنید. در ادامه نیز برای شما دسته ای از پیکسل ها با دسته بندی مختلف را قرار داده ایم که میتوانید آن ها را مشاهده و در صورت نیاز از طریق همین سایت و با استفاده از درگاه پرداخت معتبر خریداری کنید. در ضمن میتوانید برای مشاهده نمادهای اعتماد سایت به صفحه درباره ما مراجعه کنید.

امیدواریم از مطالعه مقاله پیکسل چیست لذت برده باشید. برای خرید پیکسل عمده و ارتباط با ما میتوانید از شماره پایین کمک بگیرید:

۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳(ارتباط به صورت تلفنی یا واتس اپ و تلگرام)

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *