پیکسل سنجاقی چیست؟ مشاهده ۷۰۰ طرح جذاب پیکسل سنجاقی

پیکسل سنجاقی چیست؟

به طور کلی پیکسل ها انواع مختلفی دارند اما چند برابر انواع آن، برای آنها اسم ساخته شده است!! به طور مثال به پیکسل های عادی، نام هایی مانند:

  • پیکسل سنجاقی
  • پیکسل سوزنی
  • پیکسل گِرد
  • پیکسل فلزی
  • و…

داده شده. تمامی این نام ها صرفا به پیکسل سنجاقی اشاره میکنند که در پایین نمونه ای از آن را مشاهده میکنید.

پیسکل سنجاقی پاسارگاد

اگر علاقه دارید تا طرح های مختلف پیکسل سنجاقی را مشاهده کنید، میتواند در سایت پیکسلند بیش از ۱۲۰۰ طرح مختلف پیکسل را مشاهده کنید. از جمله دسته بندی های موجود در سایت ما، میتوان به این دسته بندی ها اشاره کرد:

که در نهایت میتوانید برای خرید پیکسل سنجاقی به آنها مراجعه کنید.

کاربرد پیکسل سنجاقی چیست؟

کاربرد های زیادی برای این محصول در نظر گرفته شده است. در ابتدایی ترین حالت اغلب اوقات این پیکسل ها توسط جوانان خلاق و با ذوق و بر روی لباس، مانتو و کیف آنها مورد استفاده قرار میگیرد.

اگر به پوشش دانشجویان و دانش آموزان مدارس مختلف نگاهی انداخته باشید مطمئنا تا به حال چندین بار با چنین صحنه هایی مواجه شده اید که پیکسل های سنجاقی به کیف و البسه آنان متصل است.

البته از دیگر ویژگی ها و کاربرد های پیکسل سنجاقی میتوان به موارد استفاده آنها در صنعت تبلیغات اشاره کرد. پیکسل های تبلیغاتی از جمله هدایای تبلیغاتی هستند که همواره مورد استفاده مجموعه های موفق قرار میگیرند. شاید در رستوران های بزرگ مشاهده کرده باشید که در حرکتی خلاقانه، به جای استفاده از اتیکت های تکراری، نیرو های سالن بر روی لباس های شیک خود از پیکسل های سنجاقی استفاده میکنند. بر روی این پیکسل ها اغلب نام و برند مجموعه ثبت میشود.

اما دلیل استفاده از پیکسل چیست؟ چرا به جای اتیکت از آن استفاده میکنند؟ از جمله مزایایی که این محصولات نسبت به اتیکت های پارچه ای دارند، دوام بالاتر آن است. جنس پیکسل ها نسبت به اتیکت ها از دوام بسیار بالاتر و بیشتری برخوردار بوده و به همین دلیل میتوان به راحتی به مدت زمان بسیار طولانی از آنها استفاده کرد.

علاوه بر این، پیکسل ها بر خلاف اتیکت ها کثیف نمیشود و جای لک بر روی آن باقی نمیماند. حتی اگر مایعی باعث ایجاد کثیفی و لک بر روی آن شود، به دلیل خاصیت قابل شستشو بودن آن، به راحتی میتوان لکه مذکور را پاک کرد.

به عنوان آخرین مزیت نیز میتوان به این موضوع اشاره کرد که پیکسل های سنجاقی نوعی وسیله لاکچری زیبا هستند که میتوانند جایگزین خوبی برای اتیکت های قدیمی باشند.

مورد استفاده دیگری که از پیکسل های سنجاقی میشود، استفاده به عنوان هدیه تبلیغاتی در شرکت هاست. به این صورت که آن را با لوگو شرکت مورد نظر به تولید رسانده و به عنوان یک هدیه تبلیغاتی در کنار دیگر هدایا به مخاطبان عرضه میکنند. این استفاده در نهایت باعث ایجاد برند سازی مناسب برای شرکت مذکور میشود.

انواع پیکسل سنجاقی کدام اند؟

انواع پیکسل سنجاقی

به طور کلی انواع پیکسل را میتوان از نظر جنس به ۳ دسته پلاستیکی، چوبی و فلزی تقسیم بندی کرد. پیکسل سنجاقی در ۳ نوع مذکور موجود است اما پر استفاده ترین آنها، جنس آهنی آن است.

علاوه بر آن، این نوع پیکسل یا بچ سینه به دو دسته سوزن دو تکه و یک تکه تقسیم میشوند. قیمت و کیفیت نوع یک تکه آن بیشتر از نوع دیگر است. پیکسل های موجود در سایت پیکسلند از انواع سوزن یک تکه و جنس فلز است.

در این مقاله سعی شد تا در مورد چیستی پیکسل سنجاقی به همراه کابرد آن اطلاعاتی به شما داده شود. امیدواریم این مطلب برای شما مفید بوده باشد. برای مشاهده انواع طرح های پیکسل میتوانید از دسته بندی های پایین استفاده کنید.

اگر نیازمند خرید پیکسل در تعداد بالا هستید، در صفحه مشخص شده قیمت پیکسل عمده را مشاهده کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *