چاپ پیکسل در تهران، قیمت پیکسل عمده با ۱۸۰۰ هزار طرح آماده در تهران

چاپ پیکسل در تهران: بیشتر سفارشات پیکسل تهران مجموعه پیکسلند، در تعداد عمده است. البته اگر قصد خرید پیکسل در تعداد پایین دارید میتوانید به آرشیو ۲ هزار تایی پیکسلند مراجعه کنید و از میان طرح ها، پیکسل ها را سفارش دهید. برای این موضوع به صفحه خرید پیکسل بروید.

قیمت پیکسل عمده سنجاقی

از ۱۰ تا ۳۰ عدد = ۵۰۰۰ تومان

از ۳۰ تا ۱۰۰ عدد = ۳۵۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۰۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۱۸۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۴۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

قیمت پیکسل عمده آهنربایی

از ۵۰ تا ۱۰۰ عدد = ۲۷۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۳۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۲۰۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۸۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

قیمت پیکسل عمده سرکلیدی

از ۵۰ تا ۱۰۰ عدد = ۳۲۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۹۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۲۵۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۹۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

هزینه ارسال پیکسل عمده: ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان…
امکان انتخاب طرح دلخواه یا انتخاب از بین آرشیو آماده_ارسال رایگان همه سفارشات پیکسل عمده به کل کشور

برای ثبت سفارش در تلگرام
pixeland_ir@

ثبت سفارش به صورت تلفنی
۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳

ثبت سفارش در واتس‌اپ
۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳

اگر قصدتان خرید پیکسل عمده در تهران است، به صفحه پیکسل عمده مراجعه کنید و در این صفحه، قیمت پیکسل سنجاقی، آهنربایی و مگنتی را در تعداد عمده مشاهده کنید.

چاپ پیکسل در تهران

اغلب سفارش دهندگان و مشتریان ما که از شهر و استان تهران هستند، به دنبال پیکسل های تبلیغاتی با لوگو و برند کسب و کار خود میگردند. با توجه به اینکه این شهر بزرگترین شهر صنعتی کشور است و کسب‌و‌کار ها و مشاغل زیادی در آن وجود دارند، این موضوع کاملا توجیه شده است.

البته دسته بندی های دیگر پیکسل های سایت پیکسلند نیز به خوبی میتواند جوابگوی این عزیزان باشد و نیاز آنها را برطرف کند. با توجه به اینکه ارسال پیکسل های خریداری شده از سایت ما، در اغلب اوقات با پست رایگان همراه است (خرید های بیشتر از ۴۰ هزار تومان) نیازی به نگرانی ندارید و کافی است صرفا از طریق راه های ذکر شده با ما ارتباط برقرار کرده و سفارشات خود را به ثبت برسانید.

سفارش پیکسل در تهران

البته پیشنهاد اکید میشود تا به جای تماس صوتی، از طریق پیامرسان تلگرام و آیدی پایین، با ما ارتباط برقرار کنید.

@pixeland_ir

تماس با پیکسلند: ۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳

محصولات سفارش پیکسل تهران چطور ارسال میشوند؟

همانطور که گفتیم، ارسال سفارشات بالای ۴۰ هزار تومان در پیکسلند رایگان است. محصولات خریداری شده از سایت چه در تعداد عمده و چه تعداد پایین، با استفاده از خدمات شرکت پست ارسال و تا ۵ الی ۶ روز کاری به آدرس دقیق شما عزیزان ارسال میشوند. البته اگر شما برای دریافت پیکسل هایتان در تهران عجله داشته باشند، میتوانیم محموله را با پست پیشتاز ارسال تا در ۲ الی ۳ روز به دستشان برسد. همینطور میتوانیم با هماهنگی قبلی آنها را از طریق ترمینال و با اتوبوس به تهران بفرستیم تا در مدت زمان بسیار کوتاه تری به دستتان برسد.

در این صورت هزینه ای در حدود ۱۰ تا ۲۰ هزار تومان بابت ارسال زودهنگام به سفارش شما اضافه میشود. (البته در سفارشات تعداد بالاتر از ۲۰۰ عدد نیاز به پرداخت این هزینه نیست.)

چطور در پیکسلند سفارش چاپ پیکسل در تهران ثبت کنیم؟

همانطور که در بالا هم گفتیم، شما عزیزان میتوانید سفارش خرید پیکسل در تهران را از میان طرح های موجود در سایت انتخاب کنید. همینطور میتوانید تصاویر دلخواه خودتان را برای ما ارسال کنید تا از آنها برای چاپ پیکسل استفاده کنیم.

اگر قصدتان خرید پیکسل عمده از میان طرح های موجود در سایت است، پیشنهاد میکنیم به صفحه خرید پیکسل عمده مراجعه کنید و بعد از مشاهده قیمت ها، آموزش خرید از طرح های مختلف در تعداد بالا را مشاهده مطالعه کنید. در این صفحه هم به صورت متنی و تصویر و هم به صورت ویدیویی آموزش خرید از سایت قرار گرفته است.

چاپ پیکسل تبلیغاتی در تهران

چاپ پیکسل تبلیغاتی در تهران

گفتیم که بیشتر سفارشات چاپ پیکسل در تهران که به مجموعه پیکسلند ارجاع داده میشود، خرید پیکسل با طرح های تبلیغاتی است. در دسته بندی پیکسل تبلیغاتی چند نمونه از پیکسل ها با برندهای معروف دنیا وجود دارد که میتوانید آنها را مشاهده کنید. چاپ برند و مارک روی پیکسل ها جلوه بسیار خاص و زیبایی به این هدیه تبلیغاتی میدهد که همین موضوع باعث محبوب و پر طرفدار شدن آن شده است.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *