چاپ پیکسل در اصفهان، قیمت پیکسل عمده با ۲ هزار طرح آماده در اصفهان

چاپ پیکسل در اصفهان: پیکسلند یک مجموعه بزرگ فروش و چاپ پیکسل است. آرشیو طرح های ما بیشتر از ۲ هزار طرح آماده در چندین دسته بندی مختلف و متفاوت دارد. همینطور در صورت نیاز میتوانیم برای مشتریانمان در اصفهان، پیکسل با طرح دلخواه چاپ و ارسال کنیم.

قیمت پیکسل عمده سنجاقی

از ۱۰ تا ۳۰ عدد = ۵۰۰۰ تومان

از ۳۰ تا ۱۰۰ عدد = ۳۵۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۰۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۱۸۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۴۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

قیمت پیکسل عمده آهنربایی

از ۵۰ تا ۱۰۰ عدد = ۲۷۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۳۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۲۰۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۸۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

قیمت پیکسل عمده سرکلیدی

از ۵۰ تا ۱۰۰ عدد = ۳۲۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۹۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۲۵۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۹۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

هزینه ارسال پیکسل عمده: ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان…
امکان انتخاب طرح دلخواه یا انتخاب از بین آرشیو آماده_ارسال رایگان همه سفارشات پیکسل عمده به کل کشور

برای ثبت سفارش در تلگرام
pixeland_ir@

ثبت سفارش به صورت تلفنی
۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳

ثبت سفارش در واتس‌اپ
۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳

کارگاه شرکت پیکسلند در اصفهان واقع شده است. این کارگاه در محله آتشگاه اصفهان است. قیمت چاپ پیکسل در اصفهان نسبت به سفارش شما و تعداد آن مشخص میشود. اگر قصد شما خرید پیکسل عمده در اصفهان باشد، قیمت ها به شدت کاهش پیدا میکند.

برای مشاهده قیمت پیکسل عمده به صفحه آن مراجعه کنید و برای خرید و مشاهده ۲ هزار طرح آماده و دسته بندی شده سایت، به صفحه خرید پیکسل بروید.

چاپ پیکسل در اصفهان

شرایط خرید پیکسل در اصفهان از پیکسلند

اصفهان یکی از تاریخی ترین شهر های ایران است. اما همینطور در کنار تاریخی بودن، کسب و کار های زیادی نیز در آن مشغول به فعالیت هستند و همواره برای رسیدن به اهداف بازاریابی خود، نیاز به استفاده از هدایای تبلیغاتی دارند. پیکسل تبلیغاتی از جمله محصولاتی است که میتواند به این عزیزان کمک کند. برای چاپ یا خرید پیکسل تبلیغاتی در اصفهان به تعداد بالا کافی است تا با این شماره تماس بگیرید.

۰۹۹۱۹۶۱۶۴۲۷

سفارش پیکسل در اصفهان

اما اگر سفارش شما نیاز به تماس ندارد میتوانید از میان طرح های موجود در سایت، طرح مورد نظر خود را انتخاب کنید، کافی است سفارش خود را در تعداد مورد نیاز به ثبت رسانده و پس از آن از طریق درگاه پرداخت زرین پال اقدام به پرداخت هزینه کرده و محصولات خود را درب منزل با پست رایگان (خرید بالای ۴۰ هزار تومان) تحویل بگیرید.

علاوه بر این میتوانید با آیدی پشتیبانی سایت پیکسلند در تلگرام ارتباط برقرار کنید.

@pixeland_ir

بازهم پیشنهاد میکنیم برای خرید پیکسل عمده در اصفهان، به صفحه پیکسل عمده مراجعه کنید و علاوه بر قیمت، توضیحات آن را مشاهده کنید.

ارسال پیکسل های چاپ شده برای اصفهان به چه صورت است؟

همانطور که در بالا هم گفتیم، هزینه ارسال محموله های پیکسل بالای ۴۰ هزار تومان به سراسر ایران رایگان است. مدت زمان ارسال این محصولات در حدود ۴ تا ۵ روز کاری است.

اما اگر شما در اصفهان ساکنید و برای دریافت پیکسل ها عجله دارید، میتوانیم محصولات را با استفاده از پیک برای شما ارسال کنیم. در این حالت ممکن است هزینه ای در حدود ۵ تا ۱۵ هزار تومان به فاکتور شما اضافه شود که البته برای سفارشات بالای ۲۰۰ عدد پیکسل، نیازی به پرداخت هزینه اضافی برای پیکسل نیست.

سفارش چاپ پیکسل تبلیغاتی در اصفهان

با توجه به اینکه اصفهان هم یکی از شهرهای صنعتی ایران است، تعداد زیادی از سفارشات چاپ پیکسل در اصفهان که به ما داده میشود، چاپ پیکسل تبلیغاتی انواع برندهاست. در دسته بندی پیکسل تبلیغاتی میتوانید چندین نمونه مختلف برند های معروف چاپ شده روی پیکسل را مشاهده کنید. چاپ مارک و لوگو روی پیکسل له دلیل وجود فضای آزاد کنار آن، جلوه بسیار زیبایی در این هدیه تبلیغاتی ایجاد میکند. شما عزیزان هم میتوانید برای چاپ پیکسل در اصفهان با طرح دلخواه یا آماده، از صفحه خرید پیکسل استفاده کنید یا با استفاده از راه های ارتباطی، با ما تماس بگیرید.

 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *