بچ سینه چیست؟ سفارش از بین صد ها طرح پچ سینه!!

بچ سینه

بچ سینه یا پیکسل از جمله محصولات فانتزی موجود در بین هدایای تبلیغاتی هستند. این هدیه خاص اغلب اوقات توسط دانش آموزان و دانشجویان، در جهت استفاده بر روی کیف و لباس خریداری میشود. البته به دلیل کاربرد بالا این وسیله بر روی اشیاء دیگر همچون:

  • دیوار
  • درب یخچال و کد
  • کفش
  • کت
  • و..

نیز مورد استفاده قرار میگیرد. سایت پیکسلند، به صورت تخصصی به فروش پیکسل پرداخته است و شما عزیزان میتوانید برای مشاهده بیش از هزار طرح بچ سینه و خرید پیکسل، به دسته بندی های موجود در سایت مراجعه کنید. در منو سایت میتوانید دسته بندی های مختلف سایت را برای انواع بچ سینه مشاهده کنید.

سفارش بچ سینه در سایت پیکسلند

سفارش بچ سینه

برای سفارش بچ سینه در سایت ما میتوانید در ابتدایی ترین حالت به پیکسل های موجود در سایت مراجعه کنید. در دسته بندی های سایت ما، پیکسل های مختلفی از وجود دارند که شما برای:

میتوانید به آنها مراجعه کنید. توجه داشته باشید که در زمان سفارش محصولات از داخل سایت میتوانید شفافیت یا مات بودن بچ سینه مورد نظر را انتخاب کنید. این موضوع نسبت به سلیقه مشتریان متفاوت است اما فرق چندانی هم در میان این دو محصول نیست.

اگر از میان طرح های موجود بچ سینه در سایت، محصول موردنظر خود را پیدا نکردید، میتوانید طرح یا طرح های دلخواه را برای آیدی تلگرام ما ارسال کنید تا در کوتاه ترین زمان، طرح ها برای شما بر روی بچ سینه چاپ و ارسال شود (ارسال برای محصولات بیشتر از ۴۰ هزار تومان رایگان است).

برای مطالعه توضیحات بیشتر در مورد این روش سفارش محصول، به صفحه چاپ پیکسل مراجعه کنید. همینطور برای مشاهده قیمت پیکسل عمده، به صفحه پیکسل عمده مراجعه کنید.

تولید و ساخت بچ سینه! بچ سینه به چه صورت تولید میشود؟

تولید بچ سینه

تولید پیکسل و بچ سینه، با استفاده از دستگاه مخصوص این کار انجام میگردد. مواد مورد نیاز برای تولید پچ سینه عبارتند از:

  • ورق روی پیکسل (شفاف یا مات)
  • فلز رویی
  • فلز پایینی متصل به سنجاق یا آهنربا و یا سرکلیدی
  • برگه چاپ شده طرح پیکسل

دستگاه پیکسل زن تمامی این قسمت ها را با استفاده از فشاری که بر روی اهرم آن وارد میشود به یکدگیر متصل میکند. این فشار میتواند به صورت دستی بر روی اهرم وارد شود و یا در نوع برقی آن، دستگاه خود به صورت اتوماتیک این فشار را با قسمت های مذکور از بچ سینه وارد میسازد.

قیمت بچ سینه

قیمت هر محصولی را در درجه اول، کیفیت آن مشخص میکند. برای قیمت گذاری بر روی بچ های سینه نیز روال به همین صورت است. اولین مورد تأثیر گذار بر روی قیمت بچ، جنس مواد اولیه آن از جمله فلز خام یا پیکسل خام است. پس از آن، نوع آن که میتواند یکی از ۳ نوع سنجاقی، آهنربایی و سرکلیدی باشد. در نهایت نیز کیفیت کاغذ چاپی و شفافیت و مات بودن آن است که میتواند در تعیین قیمت تأثیر گذار باشد.

سفارش بچ سینه

در نهایت شما عزیزان میتوانید برای سفارش بچ سینه به دو صورت عمل کنید:

در حالت اول به صفحه خرید پیکسل در سایت مراجعه کرده و آنجا از میان دسته بندی های مختلف موجود، به دسته بندی مورد نظر رجوع کرده، بچ های سینه لخواه را انتخاب کنید و با استفاده از درگاه پرداخت آنلاین هزینه آنرا پرداخت کنید. در این حالت پس از آماده شدن بچ یا همان پیکسل ها، پساز ۴۸ تا ۷۲ ساعت به دست شما میرسند.

در حالت دوم میتوانید با ما از طریق شبکه های اجتماعی و یا به صورت تلفنی تماس حاصل کنید و جزییات سفارش خود را برای ما ارسال کرده و محصولات خود را دریافت کنید. برای مشاهده راه های ارتباطی به این صفحه مراجعه کنید.

در این مقاله از سایت پیکسلند، به معرفی بچ سینه و توضیح چیستی آن پرداختیم. شما عزیزان میتوانید برای خرید اینترنتی پیکسل به سایت ما اعتماد کنید. با آرزوی موفقیت.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *