پیکسل انتخابات ۹۸؛ لیست قیمت پیکسل عمده انتخابات

=خرید پیکسل انتخابات: حدودا چند روز دیگه انتخابات مجلس ایران برگذار میشود و یکی از پرفروش ترین انواع روش های تبلیغاتی برای کاندیداها، استفاده از پیکسل انتخاباتی است. با توجه به اینکه مجموعه پیکسلند یکی از شرکت های بزرگ ارائه دهنده محصولات پیکسل عمده و تک با قیمت مناسب است، میتوانید برای خرید پیکسل انتخابات به آن اعتماد کنید. در ادامه لیست قیمت پیکسل انتخابات سال ۹۸ را در اختیار شما قرار میدهیم:

پیکسل عمده سنجاقی

از ۵۰ تا ۱۰۰ عدد = ۳۵۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۸۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۲۴۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۶۵۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

پیکسل عمده آهنربایی

از ۵۰ تا ۱۰۰ عدد = ۲۷۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۳۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۲۰۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۸۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

پیکسل عمده سرکلیدی

از ۵۰ تا ۱۰۰ عدد = ۳۲۰۰ تومان

۱۰۰ تا ۲۰۰ عدد = ۲۹۰۰ تومان

۲۰۰ تا ۵۰۰ عدد = ۲۵۰۰ تومان

۵۰۰ تا ۱۰۰۰ عدد = ۱۹۰۰ تومان

۱۰۰۰ عدد به بالا؛ تماس بگیرید

هزینه ارسال پیکسل عمده: ۳۰ تا ۵۰ هزار تومان…
ارسال رایگان همه سفارشات پیکسل عمده به کل کشور

برای ثبت سفارش در تلگرام
pixeland_ir@

ثبت سفارش به صورت تلفنی
۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳

ثبت سفارش در واتس‌اپ
۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳

برای ثبت سفارش در تلگرام و واتس اپ پیام دهید یا تماس بگیرید.

ارسال پیکسل انتخابات به چه صورت است؟

در حالت عادی پیکسل های انتخاباتی به کمک پست سفارشی و در مدت ۴ روز به دست شما عزیزان میرسد. همینطور اگر برای دریافت پیکسل انتخابات عجله داشته باشید، میتوانید این موضوع را با در میان گذاشته تا به کمک پست دو روزه پیکسل ها را به مرکز استان برای شما ارسال کنیم. حتی توان ارسال پیکسل به کمک ترمینال های مسافربری در زمان بسیار کمتر هم وجود دارد.

پیکسل عمده چه جزئیاتی دارد؟

پیکسل های عمده انتخاباتی که به دست شما میرسد، از کیفیت بالایی برخوردارند. تمامی این پیکسل ها از جنس درجه یک طلق، کاغذ مناسب، فلز و بقیه مواد اولیه در بهترین کیفیت ممکن تولید شده و در اختیار شما عزیزان قرار میگیرد.

همانطور که در لیست قیمت پیکسل عمده هم مشاهده کردید، این محصولات در ۳ نوع:

  • فلزی
  • سرکلیدی
  • و سنجاقی

به مخاطبان ارائه میشوند.

چطور برای خرید پیکسل انتخابات به پیکسلند اعتماد کنیم؟

پیکسلند یکی از وب سایت های معتبر در زمینه فروش پیکسل است. البته مطمئنا اعتماد کردن در سطح وب صرفا با مطالعه یک مقاله و ادعا ممکن نیست. با توجه به همین موضوع شما عزیزان میتوانید با مراجعه به صفحه درباره ما در سایت، نماد اعتماد الکترونیک و نماد لوگو ساماندهی را مشاهده کنید.

دقت کنید که برای اطمینان از اعتبار این نمادها باید روی آنها کلیک کرده تا به صفحه مربوطه در سایت اصلی اینماد یا ساماندهی هدایت شده و اطلاعات مدیریت سایت پیکسلند را مشاهده کنید.

خرید پیکسل انتخابات از پیکسلند چطور صورت میگیرد؟

در حالت عادی، سفارشات زیر ۳۰ عدد که با قیمت هر پیکسل ۵ هزار تومان به فروش میرسد، از طریق درگاه پرداخت معتبر زرین پال در سایت انجام میشود. برای فروش محصولات با تعداد بیشتر از ۳۰ تا ۴ هزار، هزینه قبل از ارسال سفارش و به دو صورت قابل پرداخت است.

روش اول پرداخت کارت به کارت به نام مدیریت وب سایت پیکسلند (مهدی ابراهیمی) و روش دوم، پرداخت از طریق درگاه پرداخت زرین پال.

در صورتی که هنوز سوالی در مورد خرید پیکسل انتخابات به صورت عمده دارید، با ما تماس گرفته یا در واتس اپ یا تلگرام پیام بدهید:

۰۹۱۰۳۷۹۴۰۷۳